UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light 6kg

Viceroy tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy Viceroy Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Unikatowe mieszanki tytoniu z niską zawartością nikotyny, o dosyć wyrazistym, ale delikatnym i lekkim smaczku. Miłośnicy doskonałego subtelnego smaku chętnie po niego sięgają, aby zanurzyć się w jego głębi. Jego lekkość, a zarazem intensywność smaku potrafi zadowolić najbardziej wymagających koneserów palenia. Idealnie oddaje pełnię oryginalnego smaczku papierosów tej samej marki. Świetny styl gustownego smaku w atrakcyjnej cenie. Swoją doskonałą strukturą i odpowiednią wilgotnością sprawia, że łatwo nabija się w papierowe gilzy i jest bardzo wydajny.

cena: 509,99zł

Właściwości i cechy

Wyłącznie najlepszej jakości składniki, poddane wszelkim potrzebnym procesom, gwarantują doskonale wywarzony smak i wyrazisty aromat. Odpowiednia precyzja oraz minimalny szczegół decydują o doskonałości tytoniu. Viceroy posiada wszystkie te cechy w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zawartość opakowania

Zawarte w opakowaniu wyłącznie wysokiej klasy surowce, pochodzące z najlepszych plantacji, uprawiane w odpowiednich warunkach. W połączeniu ze sobą tworzą harmonię delikatnego smaku i lekkiego aromatu. Odpowiednio przygotowany do samodzielnego robienia papierosów dzięki idealnej strukturze i wilgotności.

Od czego zależy jego cena?

Ilość kilogramów w danej paczce jest głównym wyznacznikiem ceny. Gwarancją ceny, jest wysoka jakość produktów oraz oryginalny smak, które zawarte są we wszystkich paczkach. Szczelnie zamknięte najlepszej jakości produkty, na długo zachowują swoją świeżość i właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław