UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light 5kg

Viceroy tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy Viceroy Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Lekki tytoń idealny dla miłośników delikatnego smaczku i subtelnym aromacie. Skomponowany z najlepszych mieszanek suszu, o doskonałych właściwościach. Doskonale oddaje smak papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie. Gwarancja najwyższej jakości i moc doznań zawarta jest w szczelnie zamkniętych paczkach, które zachowują swoje wszystkie najcenniejsze właściwości i świeżość na długi czas.

cena: 424,99zł

Zalety

Wiele zalet wyróżnia ten tytoń, ale przede wszystkim oryginalność delikatnego smaku, doskonale wyczuwalna podczas palenia. Cena także jest dużą zaletą, która jest bardzo atrakcyjna za mieszankę o doskonałych wartościach i właściwościach. Idealnie przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy.

Zawartość opakowania

Zawartość opakowania to wyłącznie najlepszej jakości susz pochodzący z plantacji na całym świecie. Odpowiednio zebrany, poddany obróbce i doskonale wyselekcjonowany tytoń, który raczy nas swoim delikatnym i ponętnym smakiem. Swoją znakomitą strukturą, nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów, aby za niewielką cenę cieszyć się z doskonałego smaczku.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Samodzielne robienie papierosów wymaga lekkiej precyzji i czasu. Aby ułatwić sobie to zadanie, musimy zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria, które będą nam potrzebne. Przede wszystkim gilzy papierosowe, w które nabijamy zakupiony tytoń oraz maszynki do nabijania tytoniu. Na rynku możemy kupić także efektowne opakowania na gotowe papierosy oraz różnego rodzaju popielniczki.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław