UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light 4kg

Viceroy tytoń Light 4kg

Tytoń papierosowy Viceroy Light 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonała jakość produktów, odpowiednio dobrane mieszanki, charakteryzujące się cudownym, lekkim smakiem. Starannie zebrane, dokładnie wyselekcjonowane pod okiem najlepszych fachowców, w 100% spełnią oczekiwania koneserów dobrego smaczku. Drobno pokrojone włókna, o idealnej strukturze, z łatwością nabijają się w papierowe gilzy. Zamknięty w szczelnych paczkach, zachowuje najważniejsze wartości przez długi czas.

cena: 339,99zł

Czym różni się od oryginalnych papierosów?

Wyjątkowy, oryginalny smak z delikatnym i lekkim aromatem, znakomicie oddaje właściwości papierosów tej samej marki. Teraz w atrakcyjnej cenie możemy cieszyć się znakomitym smakiem w oryginalnym wydaniu. Doskonała struktura, która ma odpowiednią wilgotność, lekko nabija się w papierowe gilzy.

Zawartość nikotyny

Zaliczany to słabych tytoni, o niskiej zawartości nikotyny. Daje bardzo subtelny i lekki posmak podczas palenia. Wyczuwalny słodkawy aromat jest dobrze wyczuwalny w powietrzu. Idealnie dopasowane składniki, tworzą harmonijną całość, oddają oryginalny smak papierosów tej samej marki.

Właściwości i cechy

Odpowiednio wywarzony smak, z lekką ilością nikotyny, szczelnie zamknięty w paczce. Sympatycy palenia doceniają go za oryginalność smaku w przystępnej cenie. Doskonale wywarzona mieszanka, w pełni oddaje swoje właściwości, kusi niepowtarzalnym smakiem i lekkim aromatem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław