UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light 3kg

Viceroy tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy Viceroy Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Odpowiednik znanych i popularnych papierosów tej samej marki ma rzesze fanów, doceniających w nim naturalny aromat i wyśmienity smak. Produkowany z najwyższej klasy mieszanek tytoniu, które oddają całą głębię smaku podczas palenia. Wyrazista mieszanka w lekkim klimacie dająca niezapomniane wrażenia smakowe. Charakteryzują się drobno pokrojonymi liśćmi suszu, które uwalniają niepowtarzalny aromat, na długo pozostający w pamięci. Odpowiednio przygotowany do samodzielnego nabijania papierosów, bardzo wydajny.

cena: 254,99zł

Co to jest?

Kompozycja idealne dobranych liści tytoniu, o jasnym zabarwieniu poddana specjalnym procesom obróbki. Charakteryzuje się lekkim i delikatnym smaczkiem o wysublimowanym aromacie. Wyrazisty, zarazem lekki smak połączony w harmonijną całość daje niezapomniane wrażenia smakowe.

Zawartość opakowania

W paczkach zawarte są wyłącznie najlepszej jakości odmiany tytoniu, z odpowiednią wilgotnością i strukturą. Doskonale przygotowane do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy. Paczki dostępne są zarówno w jedno, jak i 7 kilogramowych opakowaniach.

Czy warto kupić?

Idealny dla osób, które lubią łączyć delikatny, odpowiednio wywarzony smak z lekkim aromatem. Atrakcyjna cena kusi, aby sięgnąć po ten tytoń i zanurzyć się w jego smaku. Dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności jest bardzo wydajny i łatwy w nabijaniu w papierowe gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław