UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light 2kg

Viceroy tytoń Light 2kg

Tytoń papierosowy Viceroy Light 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Lekka i delikatna mieszanka tytoniu o bardzo subtelnym i aksamitnym smaku, z wyrazistym aromatem. Niezwykłe połączenie doskonale dobranych, starannie wyselekcjonowanych jasnych i aromatycznych tytoni. Osoby, które cenią lekki i delikatny smak, chętnie po niego sięgają. Ma niewielką wilgotność, dzięki czemu jest bardzo wydajny i łatwo nabija się w papierowe gilzy, nie dziurawiąc ich. Zamknięty w szczelnych paczkach, zachowuje najważniejsze wartości przez długi czas.

cena: 169,99zł

Zalety

Jedną z głównych zalet, jaką należy wskazać, jest oryginalność smaku, który doskonale odzwierciedla papierosy tej samej marki. Wyprodukowany jest wyłącznie z najwyższej jakości wyselekcjonowanych jasnych tytoni, starannie dobranych liści złocistego suszu. Delikatny smak i subtelny aromat na długo pozostaje w pamięci. Dostępny w atrakcyjnej cenie.

Zawartość nikotyny

Tytoń o niskiej zawartości nikotyny, zaliczany do grupy słabych tytoni. Jego lekki smak i subtelny aromat wyczuwalny jest podczas palenia. Doskonały dla osób lubiących wysublimowany, delikatny, ale wciąż wyrazisty smak papierosa.

Od czego zależy jego cena?

Cena zależna jest od ilości kilogramów zawartych w danej paczce. Doskonała kompozycja najwyższej klasy mieszanek suszu, drobno krojonych zawarta jest w każdym opakowaniu z naszym tytoniem. Dostępne są od 1 do 7 kilogramowych paczek.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław