UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Viceroy Light 1kg

Viceroy tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Viceroy Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Stworzony z unikatowych mieszanek tytoni o niskiej zawartości nikotyny, dzięki czemu w pełni oddaje swój wyrazisty, a zarazem wysublimowany smak. Osoby chcące poczuć lekkość i zanurzyć się w głębi smaku chętnie sięgają po ten tytoń. Każdy wypalony papieros jest gwarancją dobrego i wywarzonego smaku, który zaspokoi najśmielsze oczekiwania miłośników palenia. Jego lekkość, a zarazem intensywność smaku sprawi zadowolenie u najbardziej wymagających koneserów.

cena: 84,99zł

Co to jest?

Starannie zebrane, najwyższej klasy mieszanki, odpowiednio skomponowane oraz poddane specjalnym procesom obróbki. Wyjątkowe doznania zawarte są w wyjątkowym smaku, odpowiednio wywarzonym aromacie. Doskonale oddają oryginalny smak papierosów tej samej marki.  

Skład

Unikatowe gatunki tytoniu wyłącznie ze szlachetnych odmian znajdują się w naszych opakowaniach. Idealnie niska wilgotność zapewnia doskonałą giętkość włókien i nie powoduje wykruszania się tytoniowego pyłu. Fajnie sprawdza się podczas samodzielnego nabijania papierosów w gilzy.

Od czego zależy jego cena?

Ilość tytoniu, która znajduje się w danej paczce, jest wyznacznikiem ceny, im więcej kilogramów tym cena jest wyższa. Paczki dostępne są zarówno w 1 kilogramowych opakowaniach, jak i 7 kilogramowych. Delikatny i lekki smaczek podparty odpowiednio wysublimowanym aromatem zawarty jest w każdej paczce

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław