UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Średni 1kg

Route 66 tytoń Średni 7kg

Tytoń papierosowy Route 66 Średni 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Gwarancja doskonałego smaku i niepowtarzalnego aromatu, tworzona z pasją wyłącznie z najlepszej jakości mieszanek tytoniu Virginia i Burley. Świetnie skomponowana kompozycja z unikatowych liści tytoniu, tworzy wywarzony bardzo harmonijny smak połączony z wyrazistym aromatem. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta papierosów Imperial Tobacco, zapewnia najwyższą jakość produktu. Bardzo wydajny dzięki specjalnym procesom obróbki, która uwzględnia cienkie krojenie włókien. Ma idealną strukturę oraz wilgotność, dzięki czemu łatwo nabija się w papierowe gilzy nie dziurawiąc ich. Marka ceniona przez sympatyków palenia za bogaty smak i najwyższą jakość surowców.

cena: 594,99zł

Właściwości i cechy

Tylko odpowiednia precyzja i dbanie o najmniejszy szczegół pozwala uzyskać odpowiednio zrównoważony smak i precyzyjny aromat. Wyłącznie odpowiednio dobrane składniki, poddane wszelkim potrzebnym procesom, gwarantują doskonale wywarzony smak i wyrazisty aromat.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdują się wyłącznie najwyższej jakości produkty, które tworzą harmonijną całość w doskonałej mieszance tytoni. Bogaty smak i odpowiednio wywarzony aromat uzyskany jest podczas procesu, jakiemu jest poddany. Specjalnie przygotowany do samodzielnego robienia papierosów, gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania.  

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Robienie papierosów w domu wymaga odpowiednich gadżetów, które znacznie ułatwią nam pracę. Oprócz naszego gotowego tytoniu będziemy jeszcze potrzebować maszynki (ręcznej lub elektrycznej, według preferencji) do nabijania tytoniu oraz papierowe gilzy. W ofercie znajdziemy jeszcze różnego rodzaju popielniczki do domu czy auta oraz wszelkie papierośnice, czy efektowne pudełka do przechowywania gotowych papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław