UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Średni 4kg

Route 66 tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy Route 66 Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Marka ceniona na całym świecie za swój unikalny styl i bogactwo smaku. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta papierosów Imperial Tobacco, zapewnia najwyższą jakość tytoniu Virginia i Burley. Starannie wyselekcjonowane mieszanki suszu, doskonale oczyszczonych, poddanych specjalnym procesom podczas produkcji są gwarancja wysokiej klasy produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Tytoń jest gotowy do użycia zaraz po otwarciu, by cieszyć swoim niepowtarzalnym smakiem.

cena: 339,99zł

Zawartość nikotyny

Nikotyna zawarta w tym tytoniu jest średniej mocy, co sprawia, że smak jest doskonale wywarzony, taki wyrazisty z delikatniejszym, ale wciąż z dobrze wyczuwalnym aromatem. Poddana odpowiedniej obróbce, starannie przygotowana mieszanka cieszy nas swoim dobrze wysublimowanym smakiem, świetny dla osób ceniących wyraźny, lecz zdecydowanie słabszy smak.

Od czego zależy jego cena?

Cena zależna jest od ilości kilogramów w danej paczce, które są dostępne od 1 do 7 kilowych.  Gwarancja ceny to wysoka jakość produktów oraz oryginalny smak,  które zawarte są we wszystkich paczkach. Szczelnie zamknięte najlepsze surowce, które oddają bogactwo smaku w niskiej cenie.

Właściwości i cechy

Idealny, odpowiednio wywarzony smak, o dość wyczuwalnej zawartości nikotyny, natomiast o lżejszych doznaniach. Doskonała niska cena za oryginalny smak najwyższej jakości tytoni. Miłośnicy palenia chętnie po niego sięgają, aby delektować się jego wykwintnym smakiem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław