UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Mocny 6kg

Route 66 tytoń Mocny 6kg

Tytoń papierosowy Route 66 Mocny 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To gwarancja doskonałej jakości i oryginalnego smaku, zamknięta w szczelnym opakowaniu, z zachowaniem najlepszych wartości i świeżości przez długi czas. Starannie skomponowane, pochodzące z najlepszych upraw na całym świecie, poddane wszelkim procesom są doskonale przygotowane do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy. Świetnie oddaje smak papierosów tej samej marki, cenionych na całym świecie za swój niepowtarzalny i wyrazisty smak.

cena: 509,99zł

Jak powstaje?

Starannie wyselekcjonowane, odpowiednio dobrane mieszanki tytoni, poddane wszelkim potrzebnym procesom produkcji, aby wydobyć głębię smaku. Wyłącznie najwyższej klasy produkty zawarte są naszym tytoniu, dokładnie oczyszczone, aby cieszyć się jego efektownym smaczkiem i poczuć ten dogłębnie mocny aromat.

Zawartość nikotyny

Zaliczany do grupy mocnych tytoni, z dużą zawartością nikotyny zawartą w liściach suszu. Unikatowe mieszanki o dosyć wyczuwalnym zabarwieniu nikotyny, daje niepowtarzalny smak i ciekawy aromat. Uznawany na całym świecie przez koneserów oryginalnego smaku w konkurencyjnej cenie.

Zalety

Zdecydowanie najwyższa jakość oraz oryginalny smak jest niewątpliwą zaletą tego tytoniu. Doskonale odzwierciedla głębie smaku oryginalnych papierosów tej samej marki. Cena jest dosyć atrakcyjna co jest kolejna zaletą przemawiającą za jego kupnem. Zaliczany do grupy mocnych tytoni.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław