UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Mocny 5kg

Route 66 tytoń Mocny 5kg

Tytoń papierosowy Route 66 Mocny 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonała kompozycja starannie dobranych tytoni Virginia oraz Burley, najwyższej jakości gwarantują intensywny, mocny smak i wyrazisty aromat. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta popularnych papierosów Imperial Tabacco, to gwarancja sama w sobie niezapomnianych doznań smakowych. Poddany specjalnym procesom obróbki, włókna są cienko pokrojone, z odpowiednią strukturą i wilgotnością zwiększa wydajność tytoniu. Cieszy swoim smakiem znacznie dłużej w atrakcyjnej cenie.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Tutaj liczy się jakość, która idzie w parze z doskonałością smaku w atrakcyjnej cenie. Efektowna kompozycja mieszanek tytoni, doskonale dobranych, ze sporą dawką nikotyny. Drobno krojony tytoń, odpowiednia wilgotność oraz autentyczny smak to klucz do dopieszczonego smaku, idealnego dla miłośników mocnego dymka.

Zawartość opakowania

Wyłącznie najlepszej jakości, starannie dobrane kompozycje tytoni, dokładnie oczyszczone, drobno pokrojony. Idealnie przygotowany do samodzielnego robienia papierosów w domowym zaciszu. W ofercie mamy paczki od 1 kilograma do 7 kilogramów, sprawdzone z najlepszymi właściwościami.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas zakupu naszego tytoniu należy zaopatrzyć się w dodatkowe gadżety, które ułatwią nam domową produkcję papierosów. Przede wszystkim wybór maszynki ręcznej lub elektrycznej według indywidualnych preferencji. Dodatkowo dostępne są różnego rodzaju opakowania na gotowe papierosy, papierośnice oraz popielniczki do samochodu czy do domu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław