UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Mocny 7kg

Route 66 tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy Route 66 Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Najwyższej klasy idealnie dobrana kompozycja tytoni Virginia oraz Burley, gwarancja intensywnego i wyrazistego smaku. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta popularnych papierosów Imperial Tabacco, to klasa sama w sobie, która dostarcza niezapomnianych doznań smakowych. Zamknięta w szczelnym opakowaniu, z zachowaniem najlepszych wartości i świeżości przez długi czas. Kultowy styl bogatego smaku i ekspresyjnego aromatu, w atrakcyjnej cenie. Odpowiednio przygotowany do samodzielnego robienia papierosów, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 594,99zł

Jak powstaje?

Wyprodukowany, by cieszyć swoim oryginalnym i niezawodnym smakiem, dając wyraziste i niezapomniane wrażenia. Harmonijne połączenie smaku i aromatu zawarte w specjalnie zebranych, najlepszej jakości mieszanek. Podczas obróbki, są dokładnie oczyszczone, pokrojone i przygotowane do samodzielnego nabijania w gilzy.

Zawartość nikotyny

Duża ilość nikotyny, która zawarta jest w liściach suszu, kwalifikuje go do grupy mocnych tytoni o wyrazistym i intensywnym smaku. Miłośnicy palenia cenią tę markę za dosyć mocny akcent i ekspresyjność smaku dobrze wyczuwalną podczas palenia. Idealny dla osób lubiących doskonale wywarzony smak z wyczuwalnym akcentem nikotyny.

Właściwości i cechy

Efektowna kompozycja mieszanek tytoni, starannie dobranych, z dosyć dużą dawką nikotyny. Tutaj liczy się jakość, która w zestawieniu z doskonałością smaku daje nieocenione wrażenia, w niskiej cenie. Odpowiednia struktura, wilgotność, drobno krojony tytoń to gwarancja dopieszczonego smaku, idealnego dla miłośników mocnego dymka.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław