UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Mocny 2kg

Route 66 tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy Route 66 Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Kultowy styl bogatego smaku i ekspresyjnego aromatu zawarte w starannie dobranych mieszankach tytoniu sprawia, że jest rozpoznawalną marką na całym świecie. Gwarancja najwyższej jakości i efektywności doznań zawarta jest w tym tytoniu. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta papierosów Imperial Tobacco, zapewnia najwyższą jakość produktów. Specjalnie przygotowany do samodzielnego robienia papierosów, o doskonałej strukturze i wilgotności.

cena: 169,99zł

Jaki jest?

Doskonały odpowiednik znanych papierosów tej samej marki, który ma bardzo charakterystyczny i mocny smak. Unikalny smak tytoniu, doskonale wyczuwalna nikotyna sprawiają, że chętnie po niego sięgają miłośnicy wyrazistego smaku. Odpowiednia wilgotność oraz cienko pokrojone nitki sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe tutki.

Zawartość nikotyny

Duża ilość nikotyny zawarta w liściach tytoniu daje bardzo ekspresyjny i mocny posmak oraz dość intensywny aromat. Doskonałe połączenie mieszanek daje nam odpowiednio wywarzony efektowny smak. Idealny dla sympatyków solidnego smaku.

Zawartość opakowania

Wyłącznie najwyższej klasy mieszanki tytoniu o niekwestionowanym, oryginalnym smaku, starannie zebranych i dokładnie wyselekcjonowanych. Poddany odpowiedniej obróbce doskonale nadaje się do ręcznego nabijania papierosów. Harmonijne połączenie kompozycji suszu, zamknięte w szczelnym opakowaniu, zachowuje wszystkie swoje właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław