UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Mocny 4kg

Route 66 tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy Route 66 Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonała jakość tytoni Virginia oraz Burley, które tworzą harmonijną całość zawartą w liściach suszu. Starannie dobrane mieszanki, gwarantujące doskonały mocny smak i intensywny aromat o najlepszych właściwościach. Poddany specjalnym procesom podczas produkcji, technice obróbki cienko pokrojony tytoń jest bardzo wydajny. Jest gwarancją unikatowego smaku oraz bogactwa aromatu, z których słynie ta marka. Doskonała wilgotność zapewnia odpowiednią giętkość nitek oraz zapobiega wykruszaniu się pyłu tytoniowego.

cena: 339,99zł

Jak powstaje?

Stworzony, by cieszyć swoim magicznie mocnym smakiem, dając niesamowite i wyraziste doznania. Specjalnie zebrane najlepszej jakości mieszanki, tworzą harmonię smaku z wyeksponowanym aromatem. Poddane odpowiednim procesom produkcji, dokładnie oczyszczone, przygotowane do samodzielnego robienia papierosów w domowym zaciszu.

Dlaczego warto kupić?

Co takiego zawiera ten tytoń, żeby był wart uwagi? Otóż jego głęboki i efektowny smak sprawia, że chętnie po niego sięgamy. Jego wyrazistość i mocny, ale doskonale wywarzony smak zapewniają niezapomniane wrażenia. Zawarte w nim doskonałej jakości mieszanki tytoniu sprawiają, że idealnie odzwierciedla on oryginalny smak papierosów tej samej marki.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Niestety kupno naszego tytoniu nie jest jedynym produktem, w który musimy zainwestować, aby zacząć samodzielną produkcję papierosów na własny użytek. Otóż musimy dokupić papierowe gilzy oraz maszynkę ręczną lub elektryczną do nabijania tych papierosów. Na rynku istnieje dużo gadżetów, które mogą okazać się przydatne, m.in. popielniczki, papierośnice oraz inne pudełka na gotowe papierosy.

Jaki jest?

Doskonały odpowiednik znanych papierosów tej samej marki, który ma bardzo charakterystyczny i mocny smak. Unikalny smak tytoniu, doskonale wyczuwalna nikotyna sprawiają, że chętnie po niego sięgają miłośnicy wyrazistego smaku. Odpowiednia wilgotność oraz cienko pokrojone nitki sprawiają, że łatwo nabija się w papierowe tutki.

Zawartość nikotyny

Duża ilość nikotyny zawarta w liściach tytoniu daje bardzo ekspresyjny i mocny posmak oraz dość intensywny aromat. Doskonałe połączenie mieszanek daje nam odpowiednio wywarzony efektowny smak. Idealny dla sympatyków solidnego smaku.

Zawartość opakowania

Wyłącznie najwyższej klasy mieszanki tytoniu o niekwestionowanym, oryginalnym smaku, starannie zebranych i dokładnie wyselekcjonowanych. Poddany odpowiedniej obróbce doskonale nadaje się do ręcznego nabijania papierosów. Harmonijne połączenie kompozycji suszu, zamknięte w szczelnym opakowaniu, zachowuje wszystkie swoje właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław