UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Mocny 3kg

Route 66 tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy Route 66 Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonała jakość tytoni Virginia oraz Burley, które tworzą harmonijną całość zawartą w liściach suszu. Starannie dobrane mieszanki, gwarantujące doskonały mocny smak i intensywny aromat o najlepszych właściwościach. Poddany specjalnym procesom podczas produkcji, technice obróbki cienko pokrojony tytoń jest bardzo wydajny. Jest gwarancją unikatowego smaku oraz bogactwa aromatu, z których słynie ta marka. Doskonała wilgotność zapewnia odpowiednią giętkość nitek oraz zapobiega wykruszaniu się pyłu tytoniowego.

cena: 254,99zł

Właściwości i cechy

Niepowtarzalny smak i znakomita jakość doskonale charakteryzują ten tytoń, zawiera on dużą ilość nikotyny, która odpowiada za moc i wyrazistość. Zapewnia doskonałe wrażenia smakowe, które cieszą sympatyków mocnego dymka. Ma odpowiednią strukturę i wilgotność, co ułatwia nabijanie w papierowe gilzy.

Zalety

Ten tytoń ma wiele zalet, jedną z nich jest oryginalność smaku, jaki możemy poczuć podczas palenia. Następną zaletą zdecydowanie jest cena, która jest stosunkowo niska w porównaniu do wysokiej jakości. Idealne dopasowanie mieszanek, odpowiednio przygotowanych do samodzielnego robienia papierosów.

Od czego zależy jego cena?

Głównym i jedynym czynnikiem, który wpływa na cenę, jest ilość kilogramów zamknięta w danej paczce. Natomiast najwyższa jakość produktu, nieoceniony, wyrazisty i odpowiednio wywarzony smak jest w każdym opakowaniu. Idealnie dobrana kompozycja tytoni, która powoduje doskonałe doznania smakowe w bardzo atrakcyjnej.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław