UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Light 7kg

Route 66 tytoń Light 7kg

Tytoń papierosowy Route 66 Light 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niezwykły styl wyszukanego smaku oraz efektownej kompozycji harmonijnego połączenia najlepszych tytoni, sprawia, że jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Jego wyrazisty i głęboki smak jest dobrze wyczuwalny podczas palenia. W pełni odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki, cenionej i rozpoznawalnej na całym świecie. Specjalnie przygotowany dla miłośników lekkiego smaku do samodzielnego robienia papierosów.

cena: 594,99zł

Zalety

Bogactwo smaku oraz wyrazistość aromatu zachęca do spróbowania tego tytoniu, aby poczuć z bliska tę moc wrażeń smakowych. Ogromną zaletą jest również cena, która jest niska, za oryginalny smak. Zawarte w nim najlepszej jakości, idealnie skomponowane mieszanki, cieszą podniebienie miłośników popularnego dymka.

Jak powstaje?

Dokładnie wyselekcjonowane, starannie zebrane najwyższej jakości mieszanki, poddane odpowiedniej obróbce, aby wydobyć oryginalny i lekki smak. Wszystkie procesy zachodzą pod okiem specjalistów, aby w 100% wydobyć głębie oryginalnego smaku. Następnie zapakowana w szczelne paczki z zachowaniem wszystkich właściwości oraz świeżości.

 od czego zależy jego cena?

Wielkość kilogramów zawarta w danej paczce jest wyznacznikiem cenowym dla tego tytoniu. Najwyższej klasy surowce, idealnie skomponowane, znajdują się we wszystkich opakowaniach z naszym tytoniem. Niezależnie jaką ilość wybierzemy, zawsze otrzymamy towar najwyższej jakości, adekwatny do ceny, który spełnia wymagania najbardziej wymagających smakoszy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław