UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Light 6kg

Route 66 tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy Route 66 Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Unikalność smaku tworzy spójne połączenie z lekkim aromatem, za co jest cenioną marką na całym świecie. Najwyższa jakość harmonijnej mieszanki z ciekawą barwą smaku idealnie współgra z wysublimowanym smakiem. Tradycyjna receptura mieszanek i oryginalność smaku dała dużą rozpoznawalność marce. Odpowiednio przygotowany susz, szczelnie zamknięty w paczkach od 1 kilograma do 7 kilogramów, świetnie nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów w papierowe gilzy. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 509,99zł

Zalety

Ogromną zaletą jest najwyższa jakość w stosunku do ceny, czyli oryginalny smak za małe pieniądze.  Świetnie wyszukane, odpowiednio dopasowane mieszanki, sprawiają radość z każdego wypalonego papierosa. Drobno krojony o małej wilgotności idealnie nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów.

Właściwości i cechy

Delikatny, lekki i bardzo subtelny smak, zawarty w tym tytoniu doskonale odzwierciedla oryginalność papierosów tej samej marki. Odpowiednio wywarzony aromat i wyrazisty smak czuć podczas palenia papierosa. Cechuje się niską zawartością nikotyny, przez co zaliczany jest do grupy słabych tytoni.

Dlaczego warto kupić?

Idealnie dopasowane mieszanki, najwyższej klasy, które oddają wyjątkowy i pełen smaku doznań, to cechy charakterystyczne dla tego tytoniu. Cena także kusi, aby zanurzyć się w jego smaku i rozkoszować się głębią doznań. Niska zawartość nikotyny oraz nietuzinkowy smak jest doskonały dla miłośników delikatnych wrażeń.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław