UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Light 5kg

Route 66 tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy Route 66 Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Gwarancja stylu połączona z doskonałą jakością charakteryzują tytoń Route 66, , tworzona z pasją wyłącznie z najlepszej jakości mieszanek tytoniu Virginia i Burley. Doskonały smak i niepowtarzalny aromat stworzony w unikatowej kompozycji liści tytoniu. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta papierosów Imperial Tobacco, zapewnia najwyższą jakość produktu. Ma idealna strukturę oraz wilgotność, dzięki czemu łatwo nabija się w papierowe gilzy nie dziurawiąc ich.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Odpowiednia precyzja oraz dbanie o każdy detal pozwala uzyskać odpowiednio zrównoważony smak i precyzyjny aromat. Starannie dobrane składniki, idealnie wyselekcjonowane, odpowiednio oczyszczone trafiają do naszych paczek. Gwarancją doskonałego smaku jest najwyższa jakość produktów.

Zawartość opakowania

Produkty pierwszej klasy, które znajdują się w naszych mieszankach są odpowiednio wyselekcjonowane, starannie oczyszczone i poddane specjalnym procesom. Bogaty smak i odpowiednio wywarzony aromat tworzą spójną całość. Doskonale przygotowany do samodzielnego robienia papierosów, gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania.

Od czego zależy jego cena?

Cena uzależniona jest od ilości kilogramów w określonej paczce. Gwarancją ceny, jest wysoka jakość produktów oraz oryginalny smak,  które zawarte są we wszystkich paczkach. Szczelnie zamknięte najlepszej jakości produkty w paczkach od 1 do 7 kilogramów, na długo zachowują swoją świeżość i właściwości.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław