UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Light 3kg

Route 66 tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy Route 66 Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonały smak oraz niepowtarzalny aromat tworzy kompozycja ze starannie dobranych mieszanek tytoniu Virginia i Burley. Najlepsza jakość mieszanek, doskonale skomponowana z unikatowych liści tytoniu, tworzy wywarzony bardzo harmonijny smak połączony z wyrazistym aromatem. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta papierosów Imperial Tobacco, zapewnia najwyższą jakość produktu. Poddany specjalnym procesom produkcji, ma cienko krojone włókna, idealną strukturę oraz wilgotność przez co jest bardzo wydajny.

cena: 254,99zł

Jak powstaje?

Starannie wyselekcjonowane najlepsze jakości odmian, uprawiane na plantacjach na całym świecie, zbierane przez najlepszych fachowców. Poddane specjalnym procesom produkcji, starannie oczyszczonych zapakowane w szczelnie zamknięte paczki. Ma odpowiednią strukturę i wilgotność przez co jest bardziej wydajny.   

Właściwości i cechy

Najmniejszy szczegół i odpowiednia precyzja decydują o możliwości uzyskania zrównoważonego smaku i odpowiednio zrównoważonego smaku. Wyłącznie najlepszej jakości składniki, poddane wszelkim potrzebnym procesom, gwarantują doskonale wywarzony smak i wyrazisty aromat.

Zawartość opakowania

Zawarte w opakowaniu najwyższej jakości produkty, tworzą harmonijna całość smaku oraz aromatu. Bogaty smak i odpowiednio wywarzony aromat uzyskany jest dzięki odpowiednim połączeniu tytoni. Odpowiednio przygotowany do samodzielnego robienia papierosów dzięki idealnej strukturze i wilgotności.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław