UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Średni 1kg

Route 66 tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy Route 66 Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zaliczany do grupy tytoni o dosyć intensywnym smaku i wyrazistym aromacie, z pokaźną ilością nikotyny. Dzięki specjalnej obróbce jego cienkie pokrojone włókna są gwarancją dużej wydajności, w porównaniu do mieszanek tradycyjnych. Świetnie nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów, o unikatowych walorach smakowych. Idealnie dobrana mieszanka tytoni doskonale oddaje głębie smaku wypalonego papierosa, co zadowoli najbardziej wymagające podniebienia.

cena: 84,99zł

Co to jest?

Wyłącznie starannie dobrane mieszanki tytoni, które pozwolą cieszyć się głębią smaku i aromatu podczas palenia papierosa. Cechuje go przede wszystkim wyjątkowy smak i odpowiednio wywarzone, a zarazem wyraziste doznania, które dają moc wrażeń. Niczym nie odbiegają od popularnych papierosów tej samej marki.

Właściwości i cechy

Często nawet mały szczegół może mieć wpływ na odpowiednio zrównoważony smak i aromat tytoniu. Tutaj odpowiednio dobrane składniki, poddane wszelkim procesom obróbki, gwarantują wyrazisty i wysublimowany smaczek. Średnia zawartość nikotyny sprawia, że doskonale ją czuć podczas palenia, a smak nadal pozostaje bardzo wywarzony.

Zawartość opakowania

Odpowiednio przygotowane mieszanki suszu, poddane specjalnym procesom obróbki, tak aby wydobyć niepowtarzalność smaku i aromatu. Najwyższej jakości surowce, z najlepszych upraw, zamknięte w szczelnych opakowanych, zachowują wszystkie cenne właściwości oraz świeżość na długi czas.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław