UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Mocny 1kg

Route 66 tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy Route 66 Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Mieszanka starannie skomponowanych tytoni, gwarantująca intensywny aromat i mocny smak uzyskany w wyniku palenia. Tytoń Route 66 tworzy niesamowitą mieszankę, doskonałej jakości tytoni Virginia oraz Burley. Wyprodukowany przez międzynarodowego producenta papierosów Imperial Tabacco, jest gwarancją niezapomnianych wrażeń i doznań mocnego smaku. Marka stworzona z pasją o unikalnym smaku i gwarancja najwyższej jakości.

cena: 84,99zł

Skład

W składzie zawarte są starannie skomponowane mieszanki tytoni odpowiednio wyselekcjonowane, gwarantujące mocny smak oraz intensywny aromat, uzyskany w wyniku palenia. Najwyższej klasy, cienko krojony susz idealny jest do samodzielnego robienia papierosów.

Właściwości i cechy

Bogactwo smaku i wyrazistość aromatu w pełni określa właściwości tego tytoniu. Cieszy swoją głębią, oddając nieskazitelny smak papierosów cenionej marki. Każdy miłośnik palenia ceni inne wartości, natomiast jeżeli lubisz mocny, intensywny smak ten tytoń spełni Twoje oczekiwania w 100%. Doskonale przygotowany do samodzielnego nabijania w gilzy.

Od czego zależy jego cena?

Cena uzależniona jest od ilości kilogramów w danej paczce, natomiast wyszukany i wartościowy smak zawarty jest w każdym opakowaniu. Doskonała kompozycja wysokiej klasy suszu, doskonale przygotowanego do samodzielnego przygotowania papierosów. Gwarancją ceny jest jakość, która jest zawsze najwyższa.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław