Tytoń papierosowy Route 66 Light

Tytoń papierosowy Route 66 Light powstał z połączenia wyselekcjonowanych gatunków tytoniu, które charakteryzują się jasną barwą. Mają one bardzo delikatny aromat oraz subtelny smak wyczuwalny na języku. Sięgnij po wybrane produkty i wybierz interesującą Cię wagę.

Ofertę kierujemy wyłącznie do osób, które ukończyły 18. rok życia. Zamów tytoń online lub dzwoniąc pod numer podany na górze strony.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Light

Dlaczego wybrać tytoń papierosowy Route 66 Light?

Bez wątpienia tytoń papierosowy Route 66 Light przypadnie do gustu osobom gustującym w delikatnych smakach papierosów. Mieszanka suszonych liści to połączenie odmian Burley i Virgin w odpowiednich proporcjach. Aromatyczność i lekkość wyczuwalna jest podczas każdego palenia.

Tytoń Route 66 został poddany procesowi oczyszczania i odgrzybiania. Dzięki temu można mówić o wysokiej jakości suszu, w którym nie występują żadne naleciałości wpływające na duże zadymienie w trakcie smakowania. Liście tytoniu przeszły przez obróbkę termiczną, której efekt od teraz możesz poczuć sam.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Route 66 Light? Cena

Oryginalna kompozycja tytoniu została zamknięta w szczelnych opakowaniach. Dzięki temu możesz cieszyć się ze smaku i aromatu przez dłuższy czas. Wystarczy, że wybierzesz wariant wagowy oferowany w naszym sklepie:

  • 1 kg tytoniu Route 66 Light – 75 zł;
  • 2 kg tytoniu Route 66 Light – 150 zł;
  • 3 kg tytoniu Route 66 Light – 225 zł;
  • 4 kg tytoniu Route 66 Light – 300 zł;
  • 5 kg tytoniu Route 66 Light – 375 zł;
  • 6 kg tytoniu Route 66 Light – 450 zł;
  • 7 kg tytoniu Route 66 Light – 525 zł.

Jak zamówić tytoń papierosowy Route 66 Light na wagę?

Kupowanie tytoniu na wagę jest nie tylko proste, ale i tanie. Wystarczy wybrać ulubionego producenta i wskazać wariant wagowy. Po kliknięciu „Zamów” należy wypełnić krótki formularz. Po jego akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia. Jeśli wolisz inny sposób, możesz także skontaktować się z nami, dzwoniąc na numer podany na górze strony.

Dlaczego opłaca się kupować tytoń na wagę? Ponieważ tylko z 1 kg tytoniu skręcisz od 1100 do 1500 papierosów, co w przeliczeniu na opakowania daje od 55 do nawet 75 paczek. Dołącz do miłośników i koneserów palenia z Tani Tytoń 24.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław