UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Route66 Light 1kg

Route 66 tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Route 66 Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o niskiej zawartości nikotyny o lekkim i delikatnym smaku. Specjalny dobór odpowiedniej mieszanki suszu, to gwarancja lekkości i aksamitności. Idealna wilgotność uwidacznia się w giętkości swoich nitek, co zapobiega wykruszaniem się pyłu tytoniowego. Marka ta idealnie wkomponuje się w kubki smakowe osób lubiących delikatny smak wypalonego papierosa. To delikatność i lekkość na Twoim podniebieniu.

cena: 84,99zł

Co to jest?

Dokładnie skomponowane mieszanki tytoni, które są starannie zebrane i poddane szczególnym procesom obróbki. Podczas palenia oddają swoją głębię smaku i aromatu. Moc wrażeń zawarta w tym suszu zawarta jest w wyjątkowym smaku, odpowiednio wywarzonym. Doskonale oddają oryginalny smak papierosów tej samej marki.   

Skład

W składzie znajdziemy wyłącznie najlepszej jakości mieszanki jasnego tytoniu o wyjątkowym smaku. Zebrane pod okiem doświadczonych ekspertów, którzy odpowiednio dobierają i selekcjonują liście suszu. Poddane specjalnym procesom obróbki, aby wydobyć głębie smaku i wyrazistość aromatu.

Zalety

Ten tytoń ma zdecydowanie wiele zalet, które kuszą aby spróbować jego doskonałego smaku i zanurzyć się w jego wnętrzu. Niczym nie odbiega od oryginalnych papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie. Drobno pokrojone liście oraz mała wilgotność tworzą idealną strukturę do samodzielnego przygotowania papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław