+48 570 918 082 tyton.sklep24@interia.pl

Tytoń papierosowy PS Średni

Tytoń papierosowy PS Średni to mieszanka suszonych liści tytoniu pochodzących z amerykańskich upraw. To doskonały wybór dla każdego konesera lżejszych smaków i aromatów. Produkt zachwyca podniebienia palaczy z całego świata i nadal stanowi jeden z najchętniej wybieranych tytoni.

Poczuj doskonały smak tytoniu PS, dzięki własnoręcznie skręconym papierosom. Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Średni

Czym zachwyca tytoń papierosowy PS Średni?

Tytoń PS o średnich walorach smakowych i aromatycznych to mieszanka nieco łagodniejszych odmian liści tytoniu. W przeciwieństwie do suszu wyraźnie wyczuwalnego na języku tytoń papierosowy PS Średni jest nieco jaśniejszy. Pomimo delikatniejszej odmiany palacze nie mogą narzekać na brak doznań smakowych i aromatycznych.

Tytoń PS został oczyszczony z gałązek i patyków. Z jednej strony ma to znaczenie dla uzyskiwanego smaku, z drugiej zaś zadymienie podczas palenia jest znacznie mniejsze. Cały proces suszenia liści odbywa się pod stałą kontrolą z zachowaniem odpowiednich warunków termicznych i hydrologicznych.

Tytoń papierosowy PS Średni na wagę

Każdy z naszych klientów może wybrać taką ilość tytoniu, która zaspokoi jego potrzeby. Proponujemy aż 7 wariantów wagowych – od 1 kg do 7 kg. Po wybraniu wagi susz pakowany jest w szczelne opakowania, które pomagają zachować smak i aromat na dłużej.

Ile kosztuje tytoń papierosowy PS? Cena

Tytoń papierosowy PS średni możesz kupić już od 75 zł za 1 kg. Wybierając tytoń na wagę, oszczędzasz. Tylko z 1 kg suszonej mieszanki możesz skręcić do 1500 papierosów! Zdecyduj się na jeden z wariantów i kliknij „Zamów”.

Zamówienia realizujemy w przeciągu 24 godzin.

Gdzie kupić tytoń średni PS na wagę?

W naszym sklepie możesz wybierać spośród wielu producentów i odmian tytoniu. Potrzebujesz akcesoriów, dzięki którym skręcanie papierosów stanie się łatwiejsze i szybsze? Poznaj pełną ofertę skierowaną do miłośników smaku i aromatu tytoniu.

Masz pytania? Skorzystaj z numeru telefonu podanego na górze strony.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław