UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Średni 6 kg

PS tytoń Średni 6kg

Tytoń papierosowy PS Średni 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Styl i gustowny smak tworzony z pasją, od pokoleń cieszy najbardziej wymagających miłośników palenia. Najwyższej klasy kompozycje amerykańskich mieszanek tytoniu typu American Blend, oddają swój charakterystyczny, doskonały smak podczas palenia. Marka PS znana i lubiana jest na całym świecie. Harmonia smaku i niezwykłego aromatu szczelnie zapakowana zachowuje długo świeżość i cieszy swoim smakiem. Niczym nie odbiega od papierosów tej samej marki.

cena: 509,99zł

Zawartość opakowania

Tytoń w naszych paczkach zawiera określoną ilość kilogramów, dostępnych od 1, aż do 7 kilogramów. Odpowiednio wyselekcjonowany, starannie dobrany tytoń tworzy oryginalną kompozycję smakową. Zawarta w nim nikotyna dodaje wyrazistości smaku oraz bogactwo aromatu. Przeznaczony do samodzielnego nabijania w gilzy.

Właściwości i cechy

Amerykańska kompozycja tytoni typu American Blend to wyjątkowy, doskonały, dobrze wyczuwalny smak, znany na całym świecie. Tytoń PS dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, zapewnia bogaty smak i wysublimowany aromat pochodzący z najlepszych produktów.

Od czego zależy jego cena?

To kilogramy, zawarte w danej paczce są wyznacznikiem ceny. Najwyższa jakość tytoniu, doskonały smak zawarty jest w każdym opakowaniu, niezależnie od ceny. Kompozycja najwyższej klasy mieszanek, drobno krojonych, starannie zapakowanych, zachowuje wszystkie swoje właściwości i świeżość na długi czas.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław