UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Średni 5 kg

PS tytoń Średni 5kg

Tytoń papierosowy PS Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zdecydowanie najlepsze mieszanki tytoni, o zrównoważonym smaku, z odpowiednią ilością nikotyny zawarte są tym tytoniu. Doskonała jakość harmonijnie współgra z odpowiednio wywarzonym smakiem i aromatem. Poddany odpowiednim procesom podczas produkcji, drobno pocięty tytoń, starannie oczyszczony z pyłów, patyków sprawia, że jest bardzo wydajny i pachnie świeżością przez długi czas.

cena: 424,99zł

Skąd się bierze tytoń?

Jest rośliną uprawianą na plantacjach na całym świecie, pod doskonałą ręką najlepszych plantatorów. Hodowana w specjalnych warunkach, traktowana ze szczególną starannością, aby później oddać swoje najlepsze wartości w tytoniu PS. Liczy się doskonała precyzja oraz najmniejszy szczegół, który może mieć znaczący wpływ na odpowiedni smak i aromat.

Skład

Efektowne połączenie doskonale wyselekcjonowanych mieszanek tytoniu, łączy w sobie świetny styl połączony z ekspresyjnym smaczkiem. Poddany odpowiedniej obróbce,  starannie oczyszczony idealnie nadaje się do nabijania w gilzy. Niezwykle imponująca kompozycja najwyższej jakości suszu sprawia, że smak jest subtelny i wyrazisty.

Dlaczego warto go kupić?

Idealny wybór dla smakoszy szukających efektownych wrażeń, pełnych smaku i przyjemnego aromatu. Subtelna kompozycja starannie dobranych najwyższej klasy mieszanek, odpowiednio wyselekcjonowanych sprawia, że czuć wyrazisty, nie za mocny i bardzo finezyjny smak.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław