UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Średni 4 kg

PS tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy PS Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalny, ponadczasowy smak, jaki możemy poczuć podczas palenia, uzyskany jest z najwyższej klasy surowców. Zostały starannie zebrane, oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń i poddane odpowiednim procesom. Idealny dla osób, które cenią sobie doskonale wywarzony smak. Tytoń PS jest ceniony pod każdym względem, szczelnie zapakowany do końca zachowuje swoje właściwości i świeżość. Nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów w domu dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności.

cena: 339,99zł

Właściwości i cechy

Cechuje go idealna struktura, odpowiednio pokrojonego tytoniu, ze starannie dobranych mieszanek. Doskonale dobrane produkty o odpowiedniej strukturze i wilgotności, oddają głębię smaku w każdym papierosie. Wysublimowany smak dobrze wyczuwalny jest dzięki prawidłowej ilości nikotyny.

Zawartość nikotyny

Średnia moc nikotyny połączona z odpowiednią mieszanką suszu, sprawia, że smak jest doskonale wywarzony i intensywny. Nie za mocny harmonijny smak świetnie przygotowanych mieszanek, poddanych odpowiednim procesom, cieszy podniebienia wielu koneserów dobrego smaku. Zdecydowanie ma wyrazisty, lecz nie za mocny smak.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Robienie papierosów na własną rękę wymaga zainwestowania pieniędzy oraz czasu. Oprócz zakupu gotowego tytoniu papierosowego, o odpowiedniej strukturze, będziemy potrzebowali m.in. papierowe gilzy oraz maszynkę do nabijania papierosów. Na rynku mamy duży wybór maszynek, zarówno ręcznych, jak i elektrycznych, wedle uznania.  

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław