UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Średni 3 kg

PS tytoń Średni 3kg

Tytoń papierosowy PS Średni 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonały, świetnie wyselekcjonowany tytoń, który zawiera wszystkie właściwości niezbędne, by oddać swój wyrazisty i wysublimowany smak. Moc aromatu połączona z całą resztą daje ekspresyjny i dobrze wyczuwalny smak. Parker & Simpson to światowa marka amerykańskich tytoni, gdzie podczas produkcji wcielono metodę Special Cut, dzięki której tytoń jest wzorowo pocięty. Doskonale przygotowany do nabijania w papierowe gilzy, o odpowiedniej strukturze i wilgotności.

cena: 254,99zł

Jak powstaje?

Poddany wszelkim normom, które są wymagane podczas produkcji tytoni, sprawia, że jest on doskonały pod każdym względem. Świetnie wyselekcjonowany, dokładnie oczyszczony, odpowiednio przygotowany do samodzielnego skręcania papierosów. Odpowiedni warunki uprawy, idealna dbałość o te rośliny, sprawiają, że jest doskonały jakościowo, a smak spełnia oczekiwania swoich wielbicieli tej marki. 

Zalety

Najlepsze mieszanki tytoniu o unikatowym smaku z subtelnym aromatem cieszą podniebienia wielu palaczy. Doskonały smak w doskonałej cenie, który oddaje oryginalny smak papierosów marki PS. Świetnie przygotowany do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajduje się odpowiednio przygotowany tytoń, który poddany został specjalnym procesom podczas produkcji, aby cieszyć swoim oryginalnym smakiem. Surowce pierwszej klasy, pochodzące z najlepszych upraw, dokładnie oczyszczone, zapakowane w szczelnie zamkniętych paczkach.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław