+48 570 918 082 tyton.sklep24@interia.pl

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Średni 2 kg

PS tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy PS Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Produkt, który zawiera absolutnie najlepiej skomponowane surowce, klasy pierwszej, pochodzące ze światowych upraw. Uprawiana pod okiem wyspecjalizowanych plantatorów, w odpowiednich warunkach. Nawet najmniejszy szczegół oraz najmniejsze niedopatrzenie, może mieć znaczący wpływ na smak i aromat mieszanki. Odpowiednia pielęgnacja, oczyszczenie zapewnia doskonałą strukturę nitek suszu, dopasowana wilgotność sprawia, że tytoń jest bardziej wydajny.

cena: 150zł

Tytoń papierosowy PS średni 2 kg – właściwości i cechy

Zasadniczo dużo czynników ma wpływ na odpowiedni smak i aromat tytoniu. W tym przypadku odpowiednio dobrane surowce, poddane specjalnym procesom świetnie charakteryzują swój wyrazisty i odpowiednio wywarzony smak. Średnia zawartość nikotyny sprawia, że doskonale ją czuć podczas palenia, a smak nadal pozostaje bardzo stonowany.

Tytoń papierosowy PS średni 2 kg – co to jest?

Dobrze dobrane, odpowiednio wywarzone mieszanki tytoniu, które cieszą swoim głębokim smakiem oraz wyraźnym aromatem. Niczym nie odbiega od popularnych papierosów tej samej marki, dostępne w znacznie niższej cenie. Bardzo wydajny tytoń, który cieszy swoim smakiem najbardziej wymagających.

Tytoń papierosowy PS średni 2 kg – zawartość nikotyny

Zaliczany do grupy tytoni o średniej mocy nikotyny, co sprawia, że smak jest idealnie wywarzony i bardzo wyraźny, zapewnia subtelne doznania. Świetnie dopasowane mieszanki suszu oddają swój wysublimowany smak w każdym papierosie. Doskonała ilość nikotyny powoduję, że czuć wyrazistość i delikatność podczas palenia.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 75zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 75zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław