UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Średni 2 kg

PS tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy PS Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Produkt, który zawiera absolutnie najlepiej skomponowane surowce, klasy pierwszej, pochodzące ze światowych upraw. Uprawiana pod okiem wyspecjalizowanych plantatorów, w odpowiednich warunkach. Nawet najmniejszy szczegół oraz najmniejsze niedopatrzenie, może mieć znaczący wpływ na smak i aromat mieszanki. Odpowiednia pielęgnacja, oczyszczenie zapewnia doskonałą strukturę nitek suszu, dopasowana wilgotność sprawia, że tytoń jest bardziej wydajny.

cena: 169,99zł

Właściwości i cechy

Zasadniczo dużo czynników ma wpływ na odpowiedni smak i aromat tytoniu. W tym przypadku odpowiednio dobrane surowce, poddane specjalnym procesom świetnie charakteryzują swój wyrazisty i odpowiednio wywarzony smak. Średnia zawartość nikotyny sprawia, że doskonale ją czuć podczas palenia, a smak nadal pozostaje bardzo stonowany.

Co to jest?

Dobrze dobrane, odpowiednio wywarzone mieszanki tytoniu, które cieszą swoim głębokim smakiem oraz wyraźnym aromatem. Niczym nie odbiega od popularnych papierosów tej samej marki, dostępne w znacznie niższej cenie. Bardzo wydajny tytoń, który cieszy swoim smakiem najbardziej wymagających.

Zawartość nikotyny

Zaliczany do grupy tytoni o średniej mocy nikotyny, co sprawia, że smak jest idealnie wywarzony i bardzo wyraźny, zapewnia subtelne doznania. Świetnie dopasowane mieszanki suszu oddają swój wysublimowany smak w każdym papierosie. Doskonała ilość nikotyny powoduję, że czuć wyrazistość i delikatność podczas palenia.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław