Tytoń papierosowy PS Mocny

Tytoń papierosowy PS Mocny powstał z mieszanki starannie wyselekcjonowanych liści tytoniu pochodzących z amerykańskich plantacji. Jak każdy wysokiej jakości produkt, został oczyszczony ze wszelkich zanieczyszczeń – w tym z gałązek i patyków – oraz poddano go odgrzybianiu. Poczuj wyrazisty smak własnoręcznie skręconych papierosów PS.

Wybierz jeden z dostępnych wariantów wagowych. Zamów produkt i wypełnij krótki formularz. Pamiętaj! Wyroby tytoniowe sprzedawane są wyłącznie osobom pełnoletnim.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Mocny

Tytoń papierosowy PS Mocny 1 kg

PS tytoń Mocny 1kg

cena: 84,99zł

Tytoń papierosowy PS Mocny 2 kg

PS tytoń Mocny 2kg

cena: 169,99zł

Tytoń papierosowy PS Mocny 3 kg

PS tytoń Mocny 3kg

cena: 254,99zł

Tytoń papierosowy PS Mocny 4 kg

PS tytoń Mocny 4kg

cena: 339,99zł

Tytoń papierosowy PS Mocny 5 kg

PS tytoń Mocny 5kg

cena: 424,99zł

Tytoń papierosowy PS Mocny 6 kg

PS tytoń Mocny 6kg

cena: 509,99zł

Tytoń papierosowy PS Mocny 7 kg

PS tytoń Mocny 7kg

cena: 594,99zł

Co charakteryzuje tytoń papierosowy PS Mocny?

Tytoń PS, a więc Parker & Simpson, powstaje na bazie mieszanek tytoniów amerykańskich tzw. American Blend. Dzięki temu palacze mogą docenić mocny aromat i smak suszu w każdym papierosie. Sam tytoń poddany został oczyszczaniu, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze zadymienie podczas palenia.

Co więcej, tytoń papierosowy PS Mocny charakteryzuje się ciemną barwą i odpowiednią gęstością, która została uzyskana za sprawą cięcia suszu w cienkie paseczki. Dzięki temu finalny produkt nadaje się do nabijania w papierosowe gilzy – nie kruszy się w trakcie skręcania.

Ile kosztuje tytoń papierosowy PS Mocny? Cena

W Tani Tytoń 24 masz do wyboru aż 7 wariantów wagowych – od 1kg do 7kg. Oto jak przedstawia się ich cena:

  • 1 kg – 75 zł;
  • 2 kg – 150 zł;
  • 3 kg – 225 zł;
  • 4 kg – 300 zł;
  • 5 kg – 375 zł;
  • 6 kg – 450 zł;
  • 7 kg – 525 zł.

Gdzie kupić tytoń na wagę?

Tytoń papierosowy PS Mocny zamówisz online na tanityton24.pl. Wystarczy, że wybierzesz jeden z deklarowanych wariantów wagowych i klikniesz „Zamów”. Po wypełnieniu krótkiego formularza i przesłania go do nas, przystąpimy do realizacji zamówienia. Gwarantujemy najwyższą jakość, atrakcyjne ceny oraz sprawną, szybką dostawę.

Poczuj wyraźny smak amerykańskiego tytoniu. Potrzebujesz akcesoriów do skręcania własnych papierosów? Poznaj pełną ofertę naszego sklepu.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław