UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Mocny 6 kg

PS tytoń Mocny 6kg

Tytoń papierosowy PS Mocny 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Gustowny smak, niesamowity styl tworzą najlepsze kompozycje amerykańskich mieszanek tytoni typu American Blend. Wartościowy smak, charakterystyczny mocny akcent doskonale wyczuwalnej nikotyny, który towarzyszy podczas palenia. Marka PS potrafi zaskoczyć sympatyków bogatego smaku na całym świecie. Jest doskonale rozpoznawalna na rynku, cieszy nasze podniebienia doskonałością smaku, niczym nie odbiegając od papierosów tej samej marki. Odpowiednio przygotowany susz, doskonale nadaje się do samodzielnego przygotowywania papierosów w domu.

cena: 509,99zł

Zawartość nikotyny

Dosyć duża ilość nikotyny, zawarta w liściach suszu, powoduje, że zaliczany jest do grona tytoni o mocnym smaku. Sympatycy palenia doceniają jego mocny akcent, nieocenioną wyrazistość oraz niezwykłą moc, która jest dobrze wyczuwalna podczas palenia. Zdecydowanie dla osób lubiących czuć mocno i wyraźnie smak, z dużym akcentem nikotyny.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajduje się gotowy tytoń, odpowiednio przygotowany do własnoręcznego nabijania papierosów w gilzy. Najwyższej klasy mieszaki suszu, doskonale wyselekcjonowane, odpowiednio oczyszczone, cieszą swoim smakiem i dużą wydajnością. Dostępne opakowania zapakowane są od kilogramowych do 7 kilogramowych paczuszek.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Aby zacząć przygodę z samodzielnym robieniem papierosów, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty, które ułatwią nam pracę. Przede wszystkim odpowiedni gotowy tytoń, o specjalnej strukturze i dobrej wilgotności. Następnie kupić należy papierowe gilzy, w które będziemy ten tytoń nabijać, wcześniej jednak musimy kupić maszynkę, do nabijania tytoniu w gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław