UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Mocny 5 kg

PS tytoń Mocny 5kg

Tytoń papierosowy PS Mocny 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Intensywny smak, mocno wyczuwalny aromat pochodzący z najlepszej mieszanki tytoni, typu American Blend. Dosyć intensywny smak doskonale odzwierciedla oryginalne właściwości papierosów Parker & Simpson. Kategoria, do której jest on klasyfikowany, to mocne tytonie, które zawierają  dosyć znaczne ilości nikotyny. Unikatowy i odpowiednio wywarzony smak to kompozycja najlepszych jakościowo amerykańskich tytoni. Chętnie wybierana marka przez sympatyków palenia o mocnym smaku. Jest bardzo wydajny za sprawa odpowiedniej struktury oraz wilgotności. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Amerykańska kompozycja tytoni typu American Blend z doskonałym, mocno charakterystycznym smaku, znana na całym świecie. W atrakcyjnej cenie dostępy od zaraz tytoń, który doskonale oddaje oryginalność smaku papierosów tej samej marki.

Zalety

Idealnie drobno pokrojony susz, starannie oczyszczony z patyków, liści i innych zanieczyszczeń, o odpowiedniej wilgotności przeznaczony do własnoręcznego nabijania w papierowe gilzy. Po otwarciu paczki czuć intensywny, świeży zapach, produkt gotowy go użycia.

Skąd się bierze?

Tytoń jest rośliną uprawianą na najlepszych plantacjach, w odpowiednich warunkach, pod okiem wyspecjalizowanych plantatorów. Precyzja oraz każdy szczegół wpływa na doskonałość smaku i aromatu. Odpowiednio wyselekcjonowany, poddany szczególnym procesom, zapakowany w szczelne paczki od 1 kilograma do 7 kilogramów. Cieszy swoim smakiem w atrakcyjnej cenie.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław