UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy PS Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonałej jakości mieszanka głównie amerykańskich tytoni z nadzwyczaj charakterystycznym smakiem, sumiennie wyselekcjonowanych. Podczas palenia oddaje w całości swój oryginalny smak, który jest odpowiednio wywarzony z większą ilością, dobrze wyczuwalnej nikotyny. Doceniana marka na całym świecie za swój wysublimowany smak, który odzwierciedla w całości świetne wartości papierosów marki Parker & Simpson.

cena: 339,99zł

Zawartość opakowania

Produkty zawarte w naszych paczkach mają określoną ilość kilogramów, zaczynając od 1 kilograma, aż do 7 kilogramów, wedle preferencji. Doskonale wyselekcjonowany, odpowiednio wymieszany tytoń, tworzy niezwykłą kompozycję smakową. Odpowiednia zawartość nikotyny zapewnia bogactwo smaku i wyrazistego aromatu. Bezpośrednio po otwarciu idealny do nabijania w papierowe gilzy.

Od czego zależy jego cena?

Ilość kilogramów w danej paczce wpływa na wysokość ceny. Dostępne paczki od 1 kilograma do 7 kilogramów zawierają najwyższej klasy mieszanki tytoniu, posiadające doskonały smak i niepowtarzalny aromat. Im większa ilość w danej paczce, tym cena jest większa.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Do samodzielnego przygotowywania papierosów oprócz naszego tytoniu, należy jeszcze zaopatrzyć się w papierowe gilzy, w które nabijany jest tytoń. Pracę zdecydowanie ułatwi nam maszynka ręczna lub elektryczna, wedle uznania, na rynku dostępnych jest wiele modeli.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław