UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Mocny 3 kg

PS tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy PS Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Unikatowy smak, z bardzo charakterystycznym mocnym aromatem tworzą harmonijną całość zawartą w naszym tytoniu. Zaliczany do grupy mocnych tytoni, z racji dosyć sporej zawartości nikotyny. Doskonale oddaje smak oryginalnych papierosów tej samej marki w znacznie niższej cenie. Wyprodukowany z najlepszych surowców, pod okiem najlepszych specjalistów. Odpowiednio wywarzony, dokładnie dobrany, aby w pełni oddać wyjątkowy smak i dobrze wyczuwalny aromat.

cena: 254,99zł

Jak powstaje?

Starannie zebrane, najlepsze gatunki szlachetnego suszu, ze sprawdzonych upraw, pod czujnym okiem plantatorów. Harmonia smaku i wyrazistego aromatu szczelnie zapakowana w naszych paczkach zachowuje najlepsze swoje właściwości. Tak starannie przygotowany tytoń można użyć zaraz po otwarciu opakowania.

Zalety

Niewielka cena, jaką musimy zapłacić za wysublimowany smak, doskonale dobranych mieszanek tytoni to niewątpliwa zaleta. Drobno pokrojony susz, który jest dokładnie oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń, świetnie nabija się w papierowe gilzy. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania, o wyjątkowym świeżym zapachu.

Zawartość nikotyny

Wchodzi w skład tytoni o mocnym smaku z dużą zawartością nikotyny. Niepowtarzalny aromat, który jest doskonale wyczuwalny podczas palenia, świetnie współgra z unikatowym smakiem. Doceniany przez koneserów za mocny, odpowiednio wywarzony smak.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław