+48 570 918 082 tyton.sklep24@interia.pl

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Mocny 3 kg

PS tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy PS Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Unikatowy smak, z bardzo charakterystycznym mocnym aromatem tworzą harmonijną całość zawartą w naszym tytoniu. Zaliczany do grupy mocnych tytoni, z racji dosyć sporej zawartości nikotyny. Doskonale oddaje smak oryginalnych papierosów tej samej marki w znacznie niższej cenie. Wyprodukowany z najlepszych surowców, pod okiem najlepszych specjalistów. Odpowiednio wywarzony, dokładnie dobrany, aby w pełni oddać wyjątkowy smak i dobrze wyczuwalny aromat.

cena: 225zł

Tytoń papierosowy PS mocny 3 kg – jak powstaje?

Starannie zebrane, najlepsze gatunki szlachetnego suszu, ze sprawdzonych upraw, pod czujnym okiem plantatorów. Harmonia smaku i wyrazistego aromatu szczelnie zapakowana w naszych paczkach zachowuje najlepsze swoje właściwości. Tak starannie przygotowany tytoń można użyć zaraz po otwarciu opakowania.

Tytoń papierosowy PS mocny 3 kg – zalety

Niewielka cena, jaką musimy zapłacić za wysublimowany smak, doskonale dobranych mieszanek tytoni to niewątpliwa zaleta. Drobno pokrojony susz, który jest dokładnie oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń, świetnie nabija się w papierowe gilzy. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania, o wyjątkowym świeżym zapachu.

Tytoń papierosowy PS mocny 3 kg – zawartość nikotyny

Wchodzi w skład tytoni o mocnym smaku z dużą zawartością nikotyny. Niepowtarzalny aromat, który jest doskonale wyczuwalny podczas palenia, świetnie współgra z unikatowym smakiem. Doceniany przez koneserów za mocny, odpowiednio wywarzony smak.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław