UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Mocny 1 kg

PS tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy PS Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zaliczany do kategorii mocnych tytoni posiada unikatowy smak w najlepszym wydaniu mieszanek suszu, skomponowany ze specjalnie wybranych amerykańskich tytoni. Doskonale odzwierciedla smak i aromat marki papierosów o tej samej nazwie. Tytoń PS ma unikatowy, mocny smak oraz niepowtarzalny aromat. Koneserzy mocnego smaku chętnie wybierają tytoń PS, ze względu na jego nieoceniona wyrazistość i woń, która unosi się po zapaleniu papierosa.

cena: 84,99zł

Jak powstaje?

Starannie dobrane, odpowiednio wyselekcjonowane, poddane odpowiednim procesom podczas produkcji. Tak powstają najwyższej klasy mieszanki o oryginalnym smaku i niepowtarzalnym aromacie. Doskonale oczyszczony, bez żadnych patyków i innych nieczystości doskonale nadaje się do nabijania w papierowe gilzy.

Zawartość nikotyny

Zaliczany jest do grupy mocnych tytoni o dużej zwartości nikotyny w liściach suszu. Ma unikatowy smak, o mocnym zabarwieniu oraz niepowtarzalnym aromacie. Koneserzy mocnego smaku cenią go za nieocenioną wyrazistość smaku i niezwykłej mocy doskonale wyczuwalnej podczas palenia.

Właściwości i cechy

Unikatowa mieszanka amerykańskich tytoni o dosyć charakterystycznym smaku i mocnym, wyrazistym aromacie. Poddany odpowiednim procesom produkcji jest bardzo wydajny oraz cały czas posiada wszystkie swoje najważniejsze właściwości. Idealny do samodzielnego przygotowania papierosów, wysoce wydajny, o odpowiedniej wilgotności.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

tytoń ps light

PS tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław