+48 570 918 082 tyton.sklep24@interia.pl

Tytoń papierosowy PS Light

Tytoń papierosowy PS Light to alternatywa dla mocnych i wyrazistych smaków. Od teraz możesz poczuć lekki smak papierosów PS, dzięki specjalnie wyselekcjonowanym amerykańskim mieszankom suszonych liści tytoniu o doskonałej wilgotności. Zdecyduj, ile kg potrzebujesz i złóż zamówienie. Oferta skierowana jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jesteś miłośnikiem samodzielnego zwijania papierosów? Tytoń PS z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skompletuj zestaw akcesoriów – maszynki i gilzy – do skręcania tytoniu.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light

Co to oznacza, że tytoń papierosowy PS jest light?

Tytoń papierosowy PS Light powstał z odpowiednio dobranych gatunków roślin, które po obróbce charakteryzują się delikatnie wyczuwalnym smakiem i aromatem. To bez wątpienia najlepszy wybór dla osób, które nie lubią wyrazistości i mocnego zapachu palonego tytoniu. Lekkość nie oznacza jednak, że walory smakowe zostały zaburzone. Wersja light skierowana jest zarówno dla koneserów, jak i osób, które od czasu do czasu korzystają z maszynek do własnoręcznego skręcania papierosów.

Tytoń PS Light wyróżnia się jasną barwą. Został on poddany odpowiednim procesom suszenia. Gotowe mieszanki zachowały idealną wilgotność, co znacznie ułatwia nabijanie gilz papierosowych. Tytoń starannie oczyszczono z gałązek, patyków i innych naleciałości.

Ile kosztuje tytoń papierosowy PS Light? Cena

W Tani Tytoń 24 oferujemy kilka wariantów wagowych do wyboru. Sam zdecyduj, na który z nich postawić:

  • 1 kg – 75 zł;
  • 2 kg – 150 zł;
  • 3 kg – 225 zł;
  • 4 kg – 300 zł;
  • 5 kg – 375 zł;
  • 6 kg – 450 zł;
  • 7 kg – 525 zł.

Gdzie kupić tytoń papierosowy PS Light? Tylko na tanityton24.pl znajdziesz tak szeroki wybór produktów

Zdecyduj, ile kg tytoniu spełni Twoje potrzeby i złóż zamówienie. Wypełnij krótki formularz online, a my wyślemy produkty w przeciągu 24 godzin. Tytoń papierosowy PS Light pakujemy w szczelne opakowania, aby mieszanka zachowała smak i aromat przez długi czas.

Poznaj pełną ofertę naszego sklepu. Gwarantujemy wysoką jakość. Chcesz wiedzieć więcej? Skorzystaj z numeru telefonu podanego na górze strony i skontaktuj się z nami. 

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław