UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light 7 kg

PS tytoń Light 7kg

Tytoń papierosowy PS Light 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalny smak, niepowtarzalny styl i doskonały aromat kryje się w mieszankach suszu, pochodzących z najlepszych plantacji. Pod okiem najlepszych specjalistów, którzy dbają o każdy szczegół, powstaje tytoń o najlepszych właściwościach i niepowtarzalnym smaku. Doskonale pocięty, posiadający odpowiednią strukturę oraz wilgotność, nie kruszy się i jest bardzo wydajny. Parker & Simpson to pasja i styl gustownego smaku bogatej mieszanki tytoniowej typu American Blend.

cena: 594,99zł

Zalety

Bogaty i delikatny smak, z lekko słodkawym aromatem to jedna z wielu zalet tego tytoniu. Również cena jest adekwatna do wysokiej jakości surowców w nim zawartych. Amerykańskie mieszanki, doskonale dobrane tworzą harmonijne połączenie smaku i aromatu.

Jak powstaje?

Odpowiednia selekcja oraz obróbka starannie zebranych tytoni, o najwyższej jakości, skomponowana tak, aby cieszyć oryginalnym smakiem i delikatnym aromatem. Wszystkie procesy zachodzą pod czujnym okiem najlepszych specjalistów, gdzie liczy się każdy detal, aby stworzyć doskonały produkt z niepowtarzalnym smakiem.

Dlaczego warto kupić?

Na rynku jest ogromny wybór różnego rodzaju tytoni, o zróżnicowanym smaku i aromacie, każdy może wybrać produkt odpowiedni dla siebie. Jeżeli cenisz delikatność i lekkość doskonale wysublimowanego smaku, to tytoń PS jest doskonałym wyborem. Niska cena również jest argumentem, który przemawia za jego kupnem.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław