+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light 6 kg

PS tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy PS Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Idealny smak, wysublimowany gust efektownej amerykańskiej marki tytoni Parker & Simpson daje gwarancję wysokiej jakości produktów w atrakcyjnej cenie. Cechuje się charakterystycznym delikatnym i odpowiednio wywarzonym smakiem, który świetnie czujemy podczas palenia. Doskonała struktura oraz barwa tego tytoniu, sprawiają, że jest doceniany i chętnie kupowany na całym świecie. Bardzo wydajny, dobrze skrojony o odpowiedniej wilgotności.

cena: 450zł

Tytoń papierosowy PS light 6 kgzawartość opakowania

W paczkach znajduje się wysokiej jakości tytoń amerykańskiego pochodzenia, o bardzo charakterystycznym delikatnym smaczku i wysoce wywarzonym aromacie. Odpowiednio zebrany, idealnie dobrany, tak aby cieszyć nas swoimi niezwykłymi właściwościami. Jego znakomita struktura sprawia, że szybko i sprawnie nabija się w papierowe gilzy.

Tytoń papierosowy PS light 6 kgwłaściwości i cechy

Lekkość, wyrazistość oraz subtelność doskonale cechują ten tytoń, ceniony na całym świecie. Najwyższej jakości składniki zawarte w suszu, zostały starannie wyselekcjonowane oraz poddane specjalnej obróbce. Podczas palenia czuć delikatny posmak nikotyny, dzięki odpowiedniemu zestawieniu produktów.

Tytoń papierosowy PS light 6 kgo czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas zakupu odpowiedniego tytoniu musimy także zaopatrzyć się w inne potrzebne gadżety. Papierowe gilzy oraz ręczna lub elektryczna maszynka do nabijania tytoniu znacznie ułatwią nam pracę. Możemy kupić dodatkowo efektowne opakowania lub papierośnice na gotowe papierosy oraz różnego rodzaju popielniczki do domu czy samochodu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław