UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light 5 kg

PS tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy PS Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalny smak, najwyższej jakości produkty oraz atrakcyjna cena to najlepsze zalety wartościowego tytoniu, jakim jest właśnie PS. W naszej ofercie dostępne są tytonie zapakowane w paczki z określoną ilością kilogramów. Ta unikatowa mieszanka amerykańskich tytoni o nadzwyczaj charakterystycznym smaku, cechuje się dużą wydajnością i nadzwyczaj subtelnym smakiem. Doskonały do samodzielnego przygotowywania papierosów, dzięki swojej odpowiedniej strukturze i wilgotności.

cena: 424,99zł

Skąd się bierze?

Tytoń jest rośliną, którą uprawia się na plantacjach na całym świecie, w odpowiednich warunkach, pod okiem najlepszych plantatorów. Doskonała precyzja oraz najmniejszy szczegół mają wpływ na doskonały smak i aromat naszego tytoniu. Doskonale wyselekcjonowany, odpowiednio dobrany i wywarzony, następnie poddany wymaganym procesom podczas produkcji trafia do szczelnie zapakowanych paczek.

Zawartość opakowania

Idealnie dobrany, doskonale wywarzony tytoń tworzy niesamowitą kompozycję smakową, która oddaje całą głębię smaku i aromatu. Odpowiednia zawartość nikotyny zapewnia wyrazisty i lekki smak. Paczki dostępne są od 1 do 7 kilogramowych. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Zalety

Dużą zaletą zdecydowanie jest fakt, że możemy cieszyć się doskonałym i oryginalnym smakiem świetnie skomponowanej mieszanki tytoniu, w atrakcyjnej cenie. Zdecydowany, oryginalny smak świetnie odzwierciedla wszystkie właściwości papierosów tej samej marki. Drobno pokrojony susz, giętkie włókna oraz doskonała wilgotność, sprawiają, że jest on bardzo wydajny.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław