UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light 4 kg

PS tytoń Light 4kg

Tytoń papierosowy PS Light 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Bogaty smak oraz aromatyczna woń unosząca się podczas palenia zachęca, aby skosztować tytoń PS. Zawarte w nim wysokiej klasy mieszanki suszu są odpowiednio dobrane, specjalnie wyselekcjonowane, aby oddać głębię smaku. Podczas produkcji zastosowano technologię Special Cut, która gwarantuje idealnie drobno pocięty tytoń. Jego idealna wilgotność nadaje odpowiednią giętkość włókien, co sprawia, że pył tytoniowy się nie wykrusza.

cena: 339,99zł

Zawartość nikotyny

Subtelny i wysoce delikatny smak jest odpowiednio wyczuwalny za sprawą niskiej zawartości nikotyny w liściach suszu. Lekki smak oraz przyjemny aromat to znakomite połączenie, idealnie uzyskane dzięki wywarzonej harmonii smaków, przez najlepszych specjalistów.

Dlaczego warto go kupić?

Miłośnicy wyszukanego i delikatnego smaku chętnie sięgają po nasz tytoń, który daje niesamowite doznania. Subtelna, odpowiednia kompozycja zapewnia bogactwo smaku i aromatu. Cena musi iść w parze z jakością, co gwarantuje tytoń PS.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Na początku przygody z samodzielnym kręceniem papierosów w domowym zaciszu, musimy zainwestować w akcesoria, które będą nam potrzebne. Przede wszystkim musimy kupić ręczną lub elektryczną maszynkę do nabijania tytoniu w gilzy, która znacznie ułatwi nam pracę. Dostępne są też różnego rodzaju papierośnice oraz efektowne opakowania na gotowe papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław