UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light 3 kg

PS tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy PS Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonały dla miłośników delikatnych wrażeń, z niską zawartością nikotyny i wysublimowanym smakiem. Najwyższa jakość surowców oraz doskonale dobrane składniki sprawiają, że smak jest pełen niesamowitych doznań. Również cena kusi, aby zanurzyć się w głębi smaku i rozkoszować się nim. Zaliczany do grupy słabych tytoni, za sprawą niskiej ilości nikotyny, co daje lekki i świeży smaczek.

cena: 254,99zł

Tytoń papierosowy PS light 3 kg –  jaki jest?

Doskonały pod każdym względem, najwyższej jakości susz, poddany wszystkim wymaganym procesom podczas produkcji. Jego oryginalny smak uzyskany za sprawą odpowiednio dobranych składników i odpowiednio wyselekcjonowanych. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Tytoń papierosowy PS light 3 kg –  zawartość nikotyny

Zaliczany do słabych tytoni z racji niskiej zawartości nikotyny w liściach suszu. Doskonale odczuwalny delikatny i lekki smak daje niezapomniane wrażenia smakowe. Odpowiednio wywarzone składniki, dokładnie oczyszczone sprawiają, że czuć tę głębię i wyrazistość aromatu.

Tytoń papierosowy PS light 3 kg –  od czego zależy jego cena?

Kilogramy zawarte w danej paczce są wyznacznikiem ceny. Dostępne są zarówno 1 kilowe, aż do 7 kilowych opakowań, w których znajdują się najwyższej klasy surowce, odpowiednio dobrane. Niezależnie jaką paczkę wybierzemy, towar zawsze jest najwyższej jakości, spełniający najbardziej wymagających smakoszy. U nas cena równa się przede wszystkim jakość i oryginalny smak.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław