UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light 2 kg

PS tytoń Light 2kg

Tytoń papierosowy PS Light 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Parker & Simpson to mieszanka amerykańskich tytoni o lekkim i wyrazistym smaku z charakterystyczną barwą aromatu. Jest doskonałym odpowiednikiem papierosów tej samej marki, która zdobyła uznanie na całym świecie. Specjalne procesy zastosowane podczas produkcji gwarantują dużą wydajność tego tytoniu oraz świeżość na długi czas. Ceniona przez wielbicieli ekspresyjnego smaku marka PS, raczy nas swoimi amerykańskimi mieszankami typu American Blend, które niezawodnie od lat cieszą swoim oryginalnym smakiem. Tytoń jest czysty, nie zawiera śmieci, o doskonałej strukturze, która ułatwia nabijanie go w papierowe gilzy.

cena: 169,99zł

Właściwości i cechy

Subtelny smak odzwierciedlający lekkość i delikatność aromatu, to niezwykła cecha tytoniu PS. Zaliczany do grupy słabych tytoni, ze względu na niską zawartość nikotyny. Podczas palenia uwalnia się niesamowicie wysublimowany smak i świeży aromat. Doskonale przygotowany do samodzielnego robienia papierosów.

Zawartość opakowania

W opakowaniu zawarte są najwyższej jakości mieszanki tytoniu amerykańskiego, które raczą nas niepowtarzalnym smakiem i lekkim aromatem. Odpowiednio zebrane, doskonale wyselekcjonowane i oczyszczone trafiają do zadowolonych klientów. Dzięki znakomitej strukturze nadają się do samodzielnego robienia papierosów w domu, w dodatku za niewielką cenę.

Tytoń papierosowy PS light 2 kg –  dlaczego warto kupić?

Wysoka jakość produktów, idealnie dobrane składniki dają wyjątkowy i pełen doznań smak, w bardzo atrakcyjnej cenie. To właśnie charakteryzuje tytoń PS, który na długo pozwala cieszyć się swoim smakiem, dzięki dużej wydajności. Starannie oczyszczony, ma odpowiednią wilgotność, gotowy do użycia od pierwszego otwarcia.  

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław