UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy PS Light 1 kg

PS tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy PS Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Starannie skomponowany z delikatnych i subtelnych tytoni posiada niepowtarzalny smak i aromatyczną woń. Doskonale dobrana mieszanka tytoni uzyskana podczas produkcji idealnie oddaje bogactwo smaku i lekkiego aromatu. Podczas produkcji zastosowano technologię Special Cut, dzięki której tytoń jest idealnie pocięty, co znacząco zwiększa jego wydajność. Dzięki swojej delikatności jest często palony przez osoby ceniące lekki i subtelny smak.

cena: 84,99zł

Skład

Wyłącznie szlachetne i unikatowe gatunki tytoniu znajdują się w naszych paczkach. Idealnie niska wilgotność zapewnia doskonałą giętkość włókien o złocistym zabarwieniu, pył tytoniowy nie wykrusza się i doskonale nabija się w gilzy. Dokładnie oczyszczony z wszelkich śmieci, zapakowany w paczki od 1 do 7 kilogramów.

Jak powstaje?

Najwyższej klasy odmiany tytoniu nazywanych American Blend, doskonale wyselekcjonowanych przez najlepszych plantatorów. Następnie poddane odpowiedniej obróbce, starannie oczyszczone, posiadające odpowiednią wilgotność, zapakowane w odpowiednie opakowania. Gwarancją smaku jest wysoka jakość produktów.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) podczas zakupu?

Do samodzielnego robienia papierosów potrzebne są odpowiednie akcesoria, które ułatwia nam pracę. Oprócz odpowiedniego tytoniu trzeba zaopatrzyć się w papierowe gilzy, maszynkę ręczną lub elektryczna (wedle preferencji), która w znacznym stopniu ułatwi nam zadanie. Dodatkowo możemy dokupić różnego rodzaju papierośnice, pudełka do przechowywania papierosów oraz popielniczki.

Inne produkty z tej kategorii

tytoń ps mocny

PS tytoń Mocny

cena: 84,99zł

tytoń ps średni

PS tytoń Średni

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław