Tytoń papierosowy Pall Mall Średni

Od 1899 roku Pall Mall zapewnia najwyższą jakość mieszanki tytoniu Burley o wyrazistym smaku i harmonijnym, niebanalnym aromacie. Papierosy Pall Mall są dostępne w 110 krajach, lecz doceniane zostały przez palaczy na całym świecie. Kupując tytoń papierosowy Pall Mall Średni, możesz mieć pewność, że otrzymasz jeden z najlepszych produktów na rynku.

Zamów tytoń Pall Mall – wybierz wagę i ciesz się niską ceną. Kup produkty już dziś, a my dostarczymy je do Ciebie w przeciągu 24 godzin!

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni

Co wyróżnia tytoń papierosowy Pall Mall Średni?

Pall Mall był pierwszą marką na rynku, która w 1936 roku wprowadziła filtry papierosowe. Stosowana przez firmę innowacyjna metoda suszenia tytoniu (Air-Curing) umożliwiła stworzenie subtelnego i zbilansowanego smaku. Od samego początku Pall Mall nierozerwalnie był związany z popularnym formatem papierosów King Size.

Dziś tytoń papierosowy Pall Mall Średni to wyjątkowo wyborny produkt powstający ze starannie wyselekcjonowanych, a następnie poddanych skrupulatnej kontroli mieszanek suszu. Dzięki produkowaniu i przechowywaniu tytoniu w odpowiednich warunkach termicznych utrzymał on doskonały poziom wilgotności.

Jaki jest koszt tytoniu papierosowego Pall Mall? Cena

Cena tytoniu Pall Mall zależy od tego, na który z wariantów się zdecydujesz. Wybieraj spośród 7 opcji wagowych:

  • 1 kg Pall Mall – 75 zł;
  • 2 kg Pall Mall – 150 zł;
  • 3 kg Pall Mall – 225 zł;
  • 4 kg Pall Mall – 300 zł;
  • 5 kg Pall Mall – 375 zł;
  • 6 kg Pall Mall – 450 zł;
  • 7 kg Pall Mall – 525 zł.

Gdzie można kupić tytoń Pall Mall Średni na wagę online?

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni zamówisz na tanityton24.pl! To tu znajdziesz szeroką gamę gatunków tytoniu pochodzących z najlepszych upraw na świecie.

Dołącz do miłośników własnoręcznego skręcania papierosów. Wybierz aromatyczny tytoń o bogatych walorach smakowych.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław