UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 7kg

Pall Mall tytoń Średni 7kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Świetna jakościowo mieszanka tytoni, która zawiera wyłącznie sprawdzone surowce z najlepszych światowych plantacji, uprawiane pod okiem doświadczonych specjalistów. Tworzy doskonałą harmonię smaku i aromatu zamkniętą w szczelnym opakowaniu z zachowaniem najlepszych właściwości i świeżości na długi czas. Cienko i równo pocięty tytoń, starannie oczyszczony, bez żadnych dodatków jest bardzo wydajny i z łatwością nabija się w gilzy.

cena: 594,99zł

Proces powstawania

Aby uzyskać tytoń wysokiej jakości o najlepszych właściwościach należy zadbać o odpowiednie warunki klimatyczne, dobrej jakości glebę oraz sadzonki świetnej jakości. Doświadczenie plantatorów, ich wiedza oraz dbanie o każdy szczegół pozwala uzyskać najlepszej jakości susz, który zapakowany jest w szczelnie zamknięte paczki, z zachowaniem wszystkich cennych właściwości.

Co to jest?

 Doskonałej jakości surowce odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane, które raczą swoim wyraźnym i głębokim smakiem. Bardzo wydajny tytoń o doskonałej strukturze i wilgotności się nie kruszy. Ma oryginalny smak co sprawia, że nie różni się od papierosów tej samej marki.

Dla kogo ?

Idealny wybór dla miłośników wyraźnych natomiast subtelnych wrażeń, co sprawia średnia zawartość nikotyny w liściach tytoniu. Głęboki i odpowiednio wywarzony smaczek w bardzo atrakcyjne cenie, dostępny w paczkach od 1 kilograma do 7 kilogramów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław