UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 5kg

Pall Mall tytoń Średni 5kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Fantastyczny i wyrazisty styl pochodzący z najlepszych odmian tytoniu, odpowiednio dobranych i oczyszczonych, które cieszą swoim doskonałym smakiem i wyrazistym aromatem. Doskonale odpowiada oryginalnym papierosom tej samej marki, która od 1899 roku działa na rynku. Znana i ceniona ma wielu sympatyków i wciąż kusi nas swoim niepowtarzalnym smakiem. Oryginalny smak, zrównoważony styl i najlepsze właściwości zawarte w unikatowych mieszankach tytoniu to cechy charakterystyczne dla marki Pall Mall.

cena: 424,99zł

Jaki jest ?

Idealnie oczyszczony, nie zawiera żadnych ulepszaczy, doskonałej jakości tytoń poddany wszelkim procesom obróbki, aby cieszyć swoim wyrazistym, ale subtelnym smakiem. Moc tytoniu należy do średniej grupy, co gwarantuje odpowiednio wywarzone doznania, które nie są za mocne, natomiast dosyć wyraźnie odczuwalne.

Zawartość nikotyny

Zaliczany do grona tytoni o średniej mocy z racji zróżnicowanej zawartości nikotyny, która daje poczuć swój doskonale wyczuwalny smak. Świetne połączenie starannie wyselekcjonowanych liści tytoniu, które tworzą harmonię smaku wraz z dosyć ekspresyjnym aromatem.

Zawartość opakowania

Znajdziemy tutaj wyłącznie najlepszej jakości mieszanki liści suszu o doskonałych wartościach i prawdziwie oryginalnym smaku. Surowce pochodzą z najlepszych plantacji, uprawianych pod okiem doświadczonych osób, które dbają o najmniejszy szczegół, aby wydobyć głęboki i aromatyczny smak i aromat.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław