UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 4kg

Pall Mall tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalny smak, zrównoważony styl i najlepsze właściwości zawarte w unikatowych mieszankach tytoniu to cechy charakterystyczne dla marki Pall Mall. Średnia zawartość nikotyny daje doskonałe harmonijne połączenie odpowiednio wywarzonego smaku i wyrazistego aromatu. Dzięki specjalnej obróbce drobno krojonych liści ma giętkie włókna, które sprawiają, że tytoń jest bardzo wydajny i nie wykrusza się. Sympatycy dobrego smaku i współgrającego z nim aromatu chętnie sięgają po niego, by zaspokoić swoje podniebienia.

cena: 339,99zł

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdują się mieszanki o najlepszych właściwościach z odpowiednią strukturą i wilgotnością, które zwiększają wydajność oraz zapobiegają wykruszania się pyłu tytoniowego. Paczki są dostępne od 1 kilogramowych do 7 kilogramowych z zachowaniem świeżości na długi czas.

Od czego zależy jego cena?

W opakowaniach zawarta jest określona ilość kilogramów, która reguluje wielkość ceny. Wyjątkowy, wyrazisty smak oraz wysublimowany aromat zawarty jest w każdej paczce niezależnie od wielkości. Paczki dostępne są od 1 kg do 7 kg, w których znajdują się najlepszej jakości produkty.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Zakup odpowiednio przygotowanego tytoniu do samodzielnego nabijania w gilzy wymaga czasu oraz prób różnego rodzaju mieszanek suszu. Kiedy takowy znajdziemy musimy jeszcze dokupić kilka rzeczy, które ułatwią nam pracę podczas samodzielnego skręcania papierosów. Mianowicie konieczny jest zakup papierowych gilz oraz maszynki elektrycznej bądź ręcznej według gustu. Możemy dokupić jeszcze różnego rodzaju popielniczki oraz pudełka do przechowywania gotowych papierosów.

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław