UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 3kg

Pall Mall tytoń Średni 3kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niepowtarzalny styl pochodzący z najlepszych składników odpowiednio dobranych i oczyszczonych, które cieszą nas doskonałym smakiem i wyrazistym aromatem. Jest odpowiednikiem papierosów tej samej marki, która w 1899 roku została wprowadzona na rynek i cieszy się ogromnym uznaniem. Poddane nowoczesnej metodzie rozdrabniania ma świetnie pocięte nitki dzięki temu łatwo nabija się w papierowe gilzy. Posiada idealną strukturę oraz odpowiedni stopień wilgotności co wpływa na wysoką wydajność i zapobiega wykruszaniu się tytoniowego pyłu.

cena: 254,99zł

Jaki jest?

Doskonały i wyrazisty smak połączony z subtelnym aromatem zawarty w najlepszych gatunkowo mieszankach tytoniu o najlepszych właściwościach. Jest doskonałym odpowiednikiem papierosów tej marki, doskonale odzwierciedla ich oryginalny smak. Bardzo wydajny o doskonałej strukturze i odpowiedniej wilgotności.

Zawartość nikotyny

Średnia zawartość nikotyny doskonale reguluje intensywność smaku i aromatu. Ekspresyjne oraz dosyć intensywne doznania połączone w najlepszych jakościowo mieszankach daje nam doskonały tytoń o wywarzonych walorach smakowych.

Czy warto kupić?

Każda osoba lubi inne smaki i doznania, które odczuwamy podczas palenia. Pall Mall ceniona marka na świecie jest jedna z najczęściej wybieranych ze względu na swoje doskonałe właściwości i niepowtarzalny smak. Na pierwszym miejscu stawiana jest najwyższa jakość i oryginalność produktu w atrakcyjnej cenie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław