UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 2kg

Pall Mall tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zawarta w opakowaniu najwyższej jakości mieszanka tytoniu o doskonałych właściwościach i walorach smakowych. Posiada niezwykle wysublimowany smak oraz bardzo wyrazisty i odpowiednio wywarzony aromat. Oryginalność doskonale odzwierciedla papierosy tej samej marki znanej i docenianej na świecie. Harmonia idealnego stylu połączona w niesamowitą mieszankę smaku i aromatu pozwala poczuć głębię smaku i rozkoszować się doskonałościami tego tytoniu.

cena: 169,99zł

Skład

W składzie znajdziemy wyłącznie szlachetne gatunki unikatowych mieszanek suszu, specjalnie dobrane i wyselekcjonowane oraz starannie oczyszczone. Poddane specjalnym procesom obróbki raczą nas swoim wyrazistym i doskonałym smakiem, który pochodzi z najlepszych plantacji na świcie.

Zawartość opakowania

W opakowaniu zawarte są wyłącznie pierwszej klasy mieszanki tytoniu, o najlepszych właściwościach, pochodzące z upraw na całym świecie. Doskonale wyselekcjonowany, odpowiednio wymieszany tytoń, tworzy niezwykłą kompozycję smakową  z odpowiednią dawką nikotyny.

Zawartość nikotyny

Zaliczany do grupy tytoni o średniej mocy z racji niewielkiej ilości nikotyny, która znajduje się w liściach suszu. Wyrazisty smak i odpowiednio wysublimowany aromat tworzą spójną całość, która ma dużą rzeszę zwolenników. Odpowiednie dla smakoszy, którzy cenią dobry styl idealnego smaku, z odpowiednią dawką nikotyny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław