UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 1kg

Pall Mall tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy Pall Mall Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Idealne połączenie mieszanek tytoni o średniej zawartości nikotyny i średniej mocy tytoniu. Dzięki specjalnej obróbce drobno krojonych liści doskonale oddaje swoją głębię smaku i aromatu. Osoby chcące poczuć mocny i wyrazisty smak, a zarazem delektować się lekkością wypalanego papierosa chętnie wybierają tytoń Pall Mall. Miłośnicy dobrego smaku i współgrającego z nim aromatu chętnie sięgają po niego, by zaspokoić swoje podniebienia.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Każdy szczegół ma znaczący wpływ na smak i aromat tytoniu. Odpowiednio dobrane składniki, poddane wszelkim procesom obróbki, staranie skomponowane pod okiem doświadczonych osób potrafią oddać swój wyrazisty i odpowiednio wywarzony smak. Średnia ilość nikotyny w liściach suszu sprawia, że świetnie ją czuć podczas palenia z zachowaniem doskonale wywarzonego smaku.

Zawartość opakowania

Wyłącznie najlepszej jakości mieszanki tytoniu z oryginalnym smakiem, które pochodzą z najlepszych upraw na świecie. Starannie zebrane, odpowiednio oczyszczone i odgrzybione następnie poddane specjalnym procesom obróbki. Zamknięte w szczelnym opakowaniu z zachowaniem wszystkich właściwości oraz świeżości na długo.

Dla kogo ?

Dla osób, które uwielbiają delektować się wyrazistym i dosyć mocnym smakiem doskonale skomponowanego tytoniu. Idealnie przygotowany do samodzielnego kręcenia papierosów dzięki odpowiedniej wilgotności i strukturze.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław