Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny

Pall Mall to papierosy do produkcji, których wykorzystano najwyższej jakości mieszankę tytoniu Burley, charakteryzująca się mocnym, wyrazistym smakiem i harmonijnym, niebanalnym aromatem. Papierosy Pall Mall zostały wprowadzone na rynek w 1899 roku i obecnie są dostępne w 110 krajach. Docenione zostały przez palaczy z całego świata. Pall Mall pomimo upływu dekad, nadal pozostaje najwyższej jakości produktem tytoniowym.

Wybierz tytoń papierosowy Pall Mall Mocny na wagę w niskiej cenie. Złóż zamówienie już teraz, a my dostarczymy je do Ciebie w przeciągu 24 godzin.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny

Dlaczego warto kupić tytoń papierosowy Pall Mall Mocny?

Tytoń papierosowy Pall Mall Mocny to produkt z najwyższej półki, cechujący się wyrazistym smakiem i aromatem. Liście tytoniu zostały starannie wybrane i przeszły rygorystyczną kontrolę jakości. Tytoń poddano odgrzybianiu i usunięto wszelkie zanieczyszczenia. Przechowywanie gotowego produktu w odpowiednich warunkach termicznych nadało mu odpowiedni poziom wilgotności. Dzięki temu tytoń nadaje się do nabijania w gilzy lub zwijania w maszynkach.

Pall Mall jako pierwsza marka na rynku, w 1936 roku wprowadziła filtry papierosowe, a także uzyskała sławę dzięki innowacyjnej metodzie suszenia tytoniu (Air-Curing), co pozwoliło na stworzenie subtelnego i łagodnego smaku. Co więcej, firma ta od początku istnienia była bezpośrednio związana z popularnym formatem papierosów King Size.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Pall Mall Mocny?

Zamów 1 kg tytoniu Pall Mall za jedyne 75 zł lub wybierz jedną z opcji dostępną w ofercie:

  • 1 kg tytoniu Pall Mall Mocny – 75 zł;
  • 2 kg tytoniu Pall Mall Mocny – 150 zł;
  • 3 kg tytoniu Pall Mall Mocny – 225 zł;
  • 4 kg tytoniu Pall Mall Mocny – 300 zł;
  • 5 kg tytoniu Pall Mall Mocny – 375 zł;
  • 6 kg tytoniu Pall Mall Mocny – 450 zł;
  • 7 kg tytoniu Pall Mall Mocny – 525 zł.

Gdzie zamówić tytoń papierosowy Pall Mall Mocny?

Tani Tytoń 24 oferuje szeroką gamę producentów oraz różnorodność gatunków tytoniu, pozwalając cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem. Suszone liście tytoniu są pakowane do szczelnych paczek, dzięki czemu zachowują zapach, smak i optymalną wilgotność.

Wybierz tytoń na wagę i złóż zamówienie z dostawą do domu.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław